Telefon: 0543 522 03 40

JUUL BAŞLANGIÇ

BAŞLARKEN

 

Sigara alternatifleri karmaşık ve göz korkutucu görünebilir, ancak yetişkin sigara içicileri tarafından kullanıldığında bu alternatiflerin pozitif etkilerinin olabileceğine inanıyoruz. JUUL siz düşünülerek geliştirilmiştir. 

 

-----------

 

KUSURSUZ ÇEKİŞİ BULMAK

 

Sizin için neyin en iyi olduğunu keşfetmek için kendinize zaman tanıyın. JUUL ile geleneksel sigaraya göre daha farklı bir şekilde çekiş gerçekleştirdiğinizi hissedebilirsiniz.

 

JUUL’ÜN BUHARINA ALIŞMAK İÇİN ÖNCE HAFİF ÇEKİŞLERLE BAŞLAYIN.

 

 

RUTİNLER OLUŞTURMAK

 

Muhtemelen JUUL’den önce sigara kullanımı ile ilgili bazı rutinleriniz vardı. Başlangıçta, JUUL’e kolay bir geçiş sağlamak adına bu rutinleri JUUL’de devam ettirmek isteyebilirsiniz. Her zamanki gibi, JUUL’ü nerede kullanırsanız kullanın lütfen elektronik sigara kullanımı konusundaki kurallara saygılı olun.

 

JUUL’Ü NASIL DENEYİMLEYECEĞİNİZ SİZE KALMIŞ. FARKLI AROMA VE NİKOTİN SERTLİĞİ SEÇENEKLERİ ARASINDAN SEÇİMİNİZİ YAPIN.

 

 

ŞARJ & YEDEK CİHAZ

 

Cihazınızı şarj olmuş bir şekilde tutmak JUUL kullanımınızın kolaylığını artırmanıza yardımcı olur. Şanslısınız ki, JUUL cihazı hızlı bir şekilde şarj olur ve tam şarjlı bir cihaz 200 çekişe kadar dayanır, bu da bir JUULpodun ömrü kadardır.

 

JUUL CİHAZINIZI FAZLADAN ŞARJ EDEMEZSİNİZ. BU YÜZDEN, GECELERİ VEYA SİZ EVDEYKEN CİHAZI ŞARJDA BIRAKMAK HER ZAMAN İÇİN İYİ BİR FİKİRDİR.  

 

 

 

AROMA YOLCULUĞUNUZ

 

Başarılı bir geçiş yolculuğu için size uyan aromayı bulmanızın çok önemli olduğunu biliyoruz. Değişen ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına bazı aromaların 5% ve 3% nikotin sertliği seçenekleri mevcuttur.

 

İKİ FAVORİ AROMANIZ OLABİLİR VEYA GÜN İÇERİSİNDE FARKLI AROMALAR ARASINDA GEÇİŞ YAPMAK İSTEYEBİLİRSİNİZ.

 

 

KAZANIMLARINIZI KUTLAYIN

 

İlerlemenizle gurur duyun. Her yeni gün kazandıklarınıza ve bu değişikliği neden yaptığınızın arkasındaki sebeplere odaklanın.

 

UNUTMAYIN, YALNIZ DEĞİLSİNİZ. BİR MİLYONDAN FAZLA SİGARA KULLANICISI JUUL’E GEÇİŞ YAPTI.