Telefon: 0543 522 03 40

JUUL POD TEMELLERİ

Siz kendinize uygun seçimin ne olduğuna karar verirken, tek kullanımlık, yerine bastırılarak yerleştirilen podlarımız deneyiminizi kişiselleştirmenizi daha kolay bir hale getirir.

 

Farklı seçeneklerde JUULpod aromaları sunuyoruz, bazı aromalar hem 5% hem de 3% nikotin sertliğinde mevcut durumdadır.

 

JUULPOD BİLEŞENLERİ

 

JUUL Labs, yıllarca süren araştırmalar sonucunda, sektörde önde gelen ABD ortakları ile birlikte katı kalite kontrol süreçleri altında kendi patentli e-likit formülünü geliştirdi.

 

PROPİLEN GLİKOL VE GLİSERİN (30/60 KARIŞIM) (90%’A KADAR)

 

Propilen glikol ve gliserin, görünür bir buhar yaratmak için kullanılan ve genellikle tıp, kişisel bakım ve gıda endüstrilerinde sıklıkla kullanılan likitlerdir. Tüm e-likitler olmasada çok büyük bir çoğunluğu propilen glikol (PG) içerir.

 

BENZOİK ASİT

 

Benzoik asit tütün ve diğer maddelerde doğal yollarla oluşan bir bileşendir. Bizim nikotin tuzu formülümüzün bir parçası olarak nikotin ile bir araya getirildiğinde sigaranınkine benzer bir tatmin duygusu sağlanmasına yardımcı olur.

 

NİKOTİN

 

Nikotin, tütün bitkisinden elde edilen bir uyarıcı maddedir. Biz e-likitlerimizde son derece saflaştırılmış, USP ve farmasötikal derecede bir nikotin kullanıyoruz.

 

AROMA

 

JUUL aromaları, her aroma için spesifik bir tat profili sağlayan hem doğal hem de yapay aroma bileşenlerinden oluşur.

 

Eğer elektronik sigara kullanımı veya nikotin alımının sağlığınız üzerindeki etkileri konusunda daha fazla sorunuz veya bazı endişeleriniz varsa, kendi sağlık profesyonelinize danışmanızı öneriyoruz.